+48 61 425 71 59
 

O Firmie

 

firma 1Firma RSAUTO prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wraz z serwisem samochodowym oraz serwisem tachografów. Posiadamy nowoczesny w pełni wyposażony warsztat samochodowy i doświadczony zespół mechaników. Młoda kadra wciąż podnoszących swoje kwalifikacje pracowników wykonuje kompleksowo usługi z pasją i zaangażowaniem.

 

 

W jednym miejscu oprócz obowiązkowych badań technicznych możecie Państwo dokonać bieżących napraw swojego samochodu, diagnostyki usterek mechanicznych, ustawić geometrię kół. Oprócz wymiany opon i wyważania kół można przechować u nas komplet opon. U nas kupisz części samochodowe i akcesoria oraz wykonasz serwis klimatyzacji. Czekając na wykonanie usługi można miło i komfortowo spędzić czas przy kawie, herbacie, prasie, oraz TV w poczekalni w biurze obsługi klienta.

 

 

firma 2Oprócz działalności serwisu i stacji kontroli pojazdów firma zajmuje się międzynarodowym i krajowym transportem samochodów osobowych i dostawczych oraz spedycją.

 

W tym zakresie posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczonym zespole wyszkolonych kierowców świadczymy usługi transportowe na wysokim poziomie. Nasza wciąż powiększająca się flota autotrasporterów to pojazdy marki SCANIA, VOLVO, RENAULT z zabudowami KAESSBOHRER.

Dzięki wyposażonym w system monitorowania GPS autotransporterom otrzymujemy na bieżąco informację o położeniu naszych pojazdów co umożliwia skuteczne zarządzanie flotą. Na stałe współpracujemy, w zakresie przewozu samochodów nowych (Volkswagen, Peugeot, Audi, Renault, Opel , Fiat i Mercedes ) z fabrykami w Polsce, Niemczech, Czechach, Francji, Hiszpanii, Słowenii i Włoszech. Przewozimy samochody nowe i używane. Istnieje również możliwość załadunku w kilku miejscach i przewozu mniejszej ilości samochodów np. 2-3. Współpraca w zakresie spedycji z naszymi podwykonawcami umożliwia sprawne wykonanie coraz większej ilości zleceń od naszych klientów i dostarczenie transportowanych aut w wyznaczonym terminie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."